Aggretsuko kart oyunu çıkıyor

Aggretsuko, Japonca adıyla Aguresshibu Retsuko, 20 Nisan 2018‘de başlayıp hala devam eden bir animedir. Anime, Hello Kitty’nin yapımcısı olarak tanıdığımız Sanrio şirketi tarafından çıkarılmış “Yeti” karakteri etrafında dönmektedir. Yeti, death metal seven, ofis çalışanı olan bir pandadır. Müzikal-komedi türü sevenlerin rahatlıkla başlayabileceği bir seri olan Aggretsuko’yu Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Yeti karakteri daha önce Tokyo Broadcasting System Television‘da kısa bir animasyonda yer almıştı. Daha sonrasında sevilen karakter için ayrıca bir dizi çıkarılmıştır. Nisan 2018‘de çıkan 10 bölümlük ilk sezonunu Haziran 2019‘da çıkan 10 bölümlük ikinci sezon izledi. Ağustos 2020‘de yine 10 bölümlük 3. sezonunun çıkışı ardından 4. sezon onayını almıştı. Çok yakında çıkacak olan 4. sezon için izleyiciler oldukça heyecanlı.

Bu sevilen seri için Temmuz 2020‘de hem iOS hem Android uyumlu Aggretsuko: The Short Timer Strikes Back isimli bir mobil oyun çıkarıldı. Şimdi ise bir kart oyunu çıkacak!

Renegade Game Studios, yeni bir kart oyunu olan Aggretsuko: Work/Rage Balance‘i duyurdu. 3-6 kişi oynanabilecek bu oyunda oyuncular işlerini bitirip paydos etmek için uğraşan ofis çalışanları rolünde olacaklar.

Aggretsuko: Work/Rage Balance‘ın kuralları oldukça basit. Her tura aynı numaraya sahip kart setlerini kullanarak başlanır. Bir sonraki oyuncu, önceki oyuncuyu kendi kart setiyle yenmeyi dener. Her biri farklı bir renge sahip olan dört karttan oluşan bir Rainbow Bomb gibi ekstra kartlar da oyunu daha eğlenceli hale getirir. Beş turdan sonra en düşük puana sahip oyuncu oyunu kazanır.

Oyun kutusu içerisinde 92 kart ve 6 “öfke belirteci” bulunmaktadır. Kart oyunu 20 dolar olup 2021 İlkbaharında piyasaya sürülecek. Oyunu Renegade’nin web sitesinden ön sipariş ile satın alabilirsiniz. Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar, sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts