Antagonist mangası sona eriyor

Takayoshi Kuroda ve Michihiko Tōei tarafından yazılan manga, Haziran 2018‘de Monthly Comic Zenon‘da yayaımlanmaya başlandı. Tokuma Shoten tarafından ilk dört cildi basıldı ancak beşinci cilt ve altıncı cilt yalnızca dijital olarak yayımlandı. Altıncı cildi de 20 Ocak’ta çıkan manganın 25 Şubat‘ta çıkacak dergi sayısında sona ereceği Takayoshi Kuroda ve Michihiko Tōei tarafından açıklandı.

Takayoshi Kuroda Alice in Borderland mangasının ortak yazarı olarak tanınmaktadır. Alice in Borderland, Haro Aso ile beraber Ağustos 2015‘te Shogakukan‘ın Monthly Sunday GX dergisinde çıkarttıkları bir manga serisidir. Yine Kuroda‘nın yazdığı Alice in Borderland‘in yan serisi olarak da Alice in Border serisi ise Şubat 2018‘de sona ermişti.

Michihiko Tōei ise The Last Restaurant serisi ile ünlenmiş bir yazardır. 2011‘de Shinchosha‘nın Monthly Comic @Bunch‘ta yayımlamaya başladığı seri, Kasım 2017‘de 10. cildine ulaşmıştır. Bu manga için 2016‘da bir live-action dizi uyarlaması da yapılmıştır.

Bu iki başarılı yazarın yazmış olduğu Antagonist mangası, 2018 yılında geçmektedir. Japon tarihinin en kötü terör saldırısı olan “Helltopia Olayı” ile başlayan mangada suçlular, çok üstün yeteneklere sahip olan sayborglardır. Tsunehiko Kamijō adlı normal bir lise öğrencisinin denk geldiği bir olay ile hikaye başlar.

Şu ana kadar geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmış bu manga yakında sona eriyor. Her iki yazardan da ileride güzel şeyler bekliyoruz.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Read More

Free! geri mi dönüyor?

Geçen senelerde yayımlanan 3. sezon finalinin hemen ardından duyurulan Free! filminin aslında 2020 yılının yaz aylarında ekranlarda yerini…