Attack on Titan final sezonu için şarkı çıktı

Attack on Titan veya Türkçe ismi ile Titana Saldırı serisi Hajime Isayama tarafından çizilen bir manga serisidir. 9 Eylül 2009‘dan bu yana yayımlanmakta olan seri Kodansha‘nın Bessatsu Shōnen Magazine dergisinde aylık olarak çıkmaktadır. 26 cilde ulaşan manga serisi animeye uyarlanmış, üç tane filmi çıkarılmıştır. Özel bölümleri, live-actionları ve mini-serisi vardır. Son zamanların en popüler serilerinden biri olan Attack on Titan, birçok dile çevrilmiştir. Türkiye’de de Gerekli Şeyler tarafından çevrilip satılmaktadır.

Eren Jeager ismindeki bir genci konu alan seride, Titan ismi verilen devler vardır. 100 yıldır devlerin saldırısına uğramamış ve güvenli bir bölge olan Shiganshina bölgesine aniden Muazzam Dev‘in gelmesi ile tüm insanların hayatı değişir. Eren de devlere karşı savaşanların başında gelmektedir.

Yakın zamanda final sezonu gelecek olan animesi için takipçileri oldukça heyecanlı. 7 Aralık 2020‘de tanıtılan final sezonu için bir müzik klibi yayımlandı. Şarkıcı ve söz yazarı Yuko Ando‘nun “Shogeki” (Şok) isimli şarkısı için üç dakikalık bir müzik videosu yayımladı. Şarkı, Attack on Titan final sezonu bölümlerinde kullanılacak. Bölüm sonlarında kullanılacak bu şarkıyı hayranlar şimdiden sevmiş durumda. Attack on Titan’ın son sezonunu da merakla bekliyoruz!

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts