Bang Dream’in erkek grubu Argonavis’in anime filmi geliyor

The Bang Dream‘in erkek grubu projesi “ARGONAVIS from Bang Dream!” için bir anime filmi ve sahne oyunu geliyor! Bu haber 9 Ocak’ta yapılan canlı yayın etkinliği “ARGONAVIS AaSide New Year Live-Broadcast ‘Navizoma’ da” duyurulmuştu.

Nisan 2020’de bu projenin 13 bölümlük TV anime serisi Japonya’da gösterime girmiş ve Eylül 2020’de seri tamamlanmıştır. Snajigen’de yönetmen olarak çalışan Hiroshi Nishiki bu anime serisinin yönetmenliğini yapmıştır.

Filmin ana kadrosu ve yayınlanma tarihi gibi detaylı bilgiler şu anda belli değil.

Bu sırada, “ARGONAVIS the live stage” adı ile bu projenin sahne oyunu 18 Haziran 2021 tarihinden 20 Haziran 2021 tarihine kadar Osaka şehrinde Sankei Hall Breeze tiyatro salonunda gösterime sunulacağı ve Tokyo şehrinde ki Theatre 1010 tiyatro salonunda 23 Haziran 2021’den 27 Haziran 2021’e kadar gösterime sunulacağı onaylandı. Bu sahne oyunu Nobuhiro Mouri‘nin yazdığı senaryoya dayalı olacaktır. Nobuhiro Mouri, TV anime serilerinde kompozisyon yazarı olarak çalışmıştır. Fanları sevindirecek olan haber ise anime ve oyun uygulamasının ses aktörlerinin rollerini sahne oyununda canlandıracak olmasıdır.

ARGONAVIS from BanG Dream! açılış şarkısı:

Haberler ve daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts