Black Clover animesi final yapıyor

Black Clover, Japonca adıyla Burakku Kurōbā, Yūki Tabata tarafından yazılan ve çizilen bir manga serisidir. Şubat 2015 – Ocak 2021 arasında Shueisha dergisinde yayımlanmış olup 27 cilde sahiptir. Viz Media tarafından İngilizce’ye çevrilip yayımlanmıştır. Seriye özel oyun, 2. bir manga serisi, hatta 2 Mayıs 2017’de 27 dakikalık bir DVD çıkmıştır. Pierrot tarafından animesi de çıkarılan seri, 3 Ekim 2017‘den beri yayınlanmaktadır. 170 bölüme ulaşmış ve izleyicilerin sevgisini kazanan animenin son sezonu için duyuru yapıldı!

Black Clover, başladığı zamandan bu yana engebeli yollardan geçti ama çok popüler olmayı başardı. Sadece anime izleyicileri için final haberi şok etkisi yaratsa da manga ile tamamen aynı gittiği için mangayı okuyanlar finalin yakında geleceğini fark etmişlerdi. En yüksek reytinglerden birine sahip bu anime, 30 Mart 2021′de yayınlanacak final bölümüyle izleyiciye veda ediyor. Duyurusu Twitter üzerinden bir video ile yapıldı:

Sıradan bir çocuk iken kilisesini terk etmesinin ardından bir sürü maceraya atılan Asta, onunla aynı zamanda kiliseden kaçmış olan düşmanı Yuno ile savaşmaktadır. İkisinin de tek amacı Büyücü Kral olmaktır. Fakat yürümeleri gereken çok yol vardır..

Umarım izleyenler sevmiştir. İzlemeyenlerin de bir şans vermesi gerekiyor. Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts