Blue Period anime uyarlaması geliyor

Tsubasa Yamaguchi tarafından yazılan Japon manga serisi olan Blue Period, ilk olarak Haziran 2017’de Kodansha’nın seinen manga dergisi olan Monthly Afternoon’da yayımlandı. Daha sonra Kodansha USA tarafından da çevrilip yayımlanan manga, Eylül 2020’de cilt haline getirilmeye başlandı. 9. cildi gelecek 21 Ocak Perşembe günü yayımlanacak olan seri, 2020 yılı boyunca bir sürü dalda aday gösterildi ve En İyi Genel Manga ödülünü kazandı.

Kodansha bugün, 19 Ocak 2021’de Blue Period mangasının anime uyarlamasının geleceğini duyurdu. Ancak ne zaman geleceği ile ilgili fazla bilgi vermedi. Elimizdeki tek bilgi animenin bu yıl içerisinde geleceği. Bu duyurunun ardından Tsubasa Yamaguchi bunu kutlamak için bir resim paylaştı:

Blue Period konusu

Ana karakterimiz Yatora, notları iyi olan ve pek çok arkadaşa sahip bir lise öğrencisidir. Ancak daha çok kendi iç dünyasıyla ilgilenmektedir. Bir gün lisesinde olan sanat kulübündeki bir tabloya hayran kalır. Daha sonra sanat kulübüne katılmaya karar verir ve sanatla daha derinden ilgilenmeye başlayan Yatora, Tokyo Sanat Üniversitesi’ne girmeyi hedefler.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts