Bofuri animesinin 2. sezonu onaylandı

Yuumikan tarafından yazılan Bofuri, tam adıyla Bofuri: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense (Japonca: Itai no wa Iya nano de Bōgyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu), Shousetsuka ni Narou web sitesinde 2016 yılında yayımlanmaya başlayan bir light-novel serisidir. Mayıs 2018′de manga olarak Comp Ace dergisinde yayımlanmaya başlanan seri, 8 Ocak 2020’de 12 bölümlük ilk sezonuyla anime dizisi olarak karşımıza çıktı. Peki animenin merakla beklenen 2. sezonu ne zaman çıkacak?

Bofuri 2. sezon ne zaman çıkacak?

9 Ocak 2021’de çıkacağı kesinleşen 2. sezon, hem ilk sezonu hem de Fate gibi ünlü serilerin yapımcı stüdyosu olan Silver Link tarafından yapılacak. Yönetmen koltuğunda Shin Oonumo ve Mirai Minato olacak. Ancak 2. sezonun çıkış tarihi için elimizdeki tek bilgi 2022 yılında çıkacağı.

Bofuri konusu

Ana karakterimiz Kaede Honjou, arkadaşı Risa Shiromine’den bir davet alır ve VRMMO oyunu New World Online oynamaya başlar. Oyun hakkında bilgisi olmayan Kaede, puanlarını savunmaya vermektedir. Sonuç olarak, sihir yapamaz ve hareketleri yavaştır. Zamanla savunma puanlarını maksimum seviyeye çıkarır ve “Mutlak Savunma” isimli, tek vuruşta öldüren bir yetenek elde eder. Tüm saldırıları geçersiz kılan bu yetenek ile Kaede, düzeni bozarak çeşitli maceralara atılır.

Şimdilik bu kadar, haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts