Detective Conan Movie 24: The Scarlet Bullet ne zaman çıkacak?

Animasyonları TMS Entertainment tarafından yapılan ve dedektiflik konulu bir seri olan Detective Conan, 1996 yılında yayınlanmaya başlanmıştır. 500’ü aşkın bölüme ve 23 adet filme sahip olan serinin yeni bir filmi yolda!

Geçtiğimiz günlerde yeni filmin yayın tarihi ve fragmanı yayımlandı.

Detective Conan Movie 24: The Scarlet Bullet ne zaman?

Covid-19’dan dolayı 17 Nisan 2020 tarihinden beri ertelenen proje 16 Nisan 2021’de gösterime girecek. Gösterime girecek olan film bir Tweet ile tanıtıldı. Filme özel websitesine yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca filmin Youtube üzerinden yayımlanmış bir adet fragmanı bulunmaktadır:

Dedektif Conan konusu

17 yaşında, henüz liseye gitmesine rağmen birçok olayı çözmüş genç bir dedektif olan Shinichi Kudo, kız arkadaşıyla gittiği parkta, şüpheli birilerini takip ederken siyahlar giymiş bir adam tarafından bayıltılır. Bulundukları mekân siyah giyinmiş adamın silah kullanmasına müsait olmadığı için, bağlı bulunduğu organizasyonun yeni geliştirdiği, vücutta hiç iz bırakmadan kişiyi öldüren zehirli bir hap içirir ve Shinichi’yi olay yerinde bırakarak hızla ayrılır. Hap henüz denenmemiştir ve Shinichi’yi öldürmek yerine onu bir ilkokul çocuğu ebatlarına getirir. Kendisini bu hale getiren adamların ölmediğini öğrenip ailesine veya arkadaşlarına zarar vermemesi için adını Edogawa Conan olarak değiştiren Shinichi; arkadaşı Ran ve onun dedektif olan babası ile birlikte yaşamaya başlar.

Detective Conan Movie 24: The Scarlet Bullet konusu

Japonya, dünyanın en büyük spor etkinliği olan Dünya Spor Oyunları’nı Tokyo’da kutluyor. Dünyanın ilk vakum tüplü süper iletken treni olan “Japanese Bullet”, yüksek Japon teknolojisi ile inşa edilmiş ve bu açılış törenlerine denk gelecek şekilde zamanlanmıştır. Tren, saatte 1.000 kilometre hızla Shin Nagoya İstasyonu’ndan Tokyo İstasyonu’na gidecek şekilde ayarlanmıştır. Bununla birlikte, ünlü sponsorların düzenlediği bir partide tuhaf bir olay meydana gelir ve üst düzey yöneticilerden bazılarının kaçırılmasına yol açar. Conan, 15 yıl önce Boston’da Dünya Spor Oyunları’nda yaşanan seri kaçırmalarla olası bir bağlantı olduğunu ortaya çıkarır.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts