Girls und Panzer final filminin çıkış tarihi belirlendi

Actas tarafından yapılan Girls und Panzer, ilk olarak Ekim-Aralık 2012 tarihlerinde izleyiciler ile buluştu. Mart 2013’te ise ek olarak iki bölüm yayımlandı. Daha sonra Media Factory adlı yayınevi animenin manga ve light novel uyarlamalarını yaptı. 26 Haziran 2014’te PlayStation Vita için, 22 Şubat 2018’de de PlayStation 4 için Namco Bandai Games bir video oyunu yayımladı. Toplam 6 filmden oluşan anime film serisinin ilki 9 Aralık 2017’de vizyona girdi. Bugün ise serinin son filminin çıkış tarihi bir fragmanla beraber duyuruldu.

Girls und Panzer final filmi ne zaman?

Final filminin senaryosu, animenin diğer filmleri ve anime dizisi gibi Reiko Yoshida tarafından yazıldı. Aynı şekilde yine yapımcılığını Kiyoshi Sugiyama, yönetmenliğini ise Tsutomu Mizushima yapacak. Yayımlanan fragmana göre final filmi 26 Mart 2021’de izleyicilerle bulaşacak.

Girls und Panzer konusu

Bir tank savaş sanatı olarak bilinen Sensha-do, kızlar için olan geleneksel Japon dövüş sanatlarından biridir. Ana karakterimiz Miho, tanklardan kaçacağını düşünerek Ourai Kız Lisesi’ne girse de öğrenci konseyi onu ulusal Sensha-do şampiyonasında yarışması için turnuvaya katılmaya zorlar. Miho başta ne kadar istemese de yanında arkadaşlarının da olmasının verdiği bu güçle okulun kurduğu takıma yardım etmeye karar verir.

Filmin fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts