Koyoharu Gotouge yeni manga çıkarıyor

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba‘nın yazarı olarak tanın Koyoharu Gotouge, mangayı ilk kez Şubat 2016‘da Shueisha‘nın Weekly Shonen Jump dergisinde yayımlamıştı. Manga Mayıs 2020’de sona erdi. Shueisha, manganın 23. cildi olan son cildini Aralık 2020’de yayınladı. Şirketin One Piece’den sonra en çok satılan mangası olan Demon Slayer 6 Aralık itibari ile 102 milyonluk bir satışa ulaştı.

demon slayer ile ilgili görsel sonucu

Perşembe günü yayımlanan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba mangasının ikinci “hayran kitabında” serinin yazarı Gotouge, bir sonraki projesinde bilim-kurgu ve romantik komedi karışımı bir hikaye yazmayı düşündüklerini söyledi.

Gotouge, eski bilim kurgu filmlerini yeniden izlediklerini ve onlara bakış açılarının değiştiğini görmenin ilginç olduğunu söyledi. Kendisi de bir bilim-kurgu yazmak istediğini ve çok iyi yazıp diğer yapımcıların gözünün korkması gerektiğini belirtti. İyi bir şey yapacağından şüphemiz yok! Demon Slayer ile büyük başarı yakalayan Gotouge’nin yeni projeleri merakla bekleniyor. En yakın zamanda çıkmasını umuyoruz. Okumak ve izlemek için sabırsızlanıyoruz.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts