Masayoshi Oishi bir anime çıkaracağı haberini verdi

Şarkıcı Masayoshi Oishi, Pazartesi günü Twitter hesabından bir anime çıkarma niyetinde olduğuna dair açıklama yaptı. Oishi bir görsel dışında animeyle ilgili başka bilgi vermedi.

Paylaşılan görselin güzelliğinin Oishi fanları ve anime severleri mutlu ettiğinden eminim. Ancak sadece bir adet görselin paylaşılması ve başka bir bilginin verilmemesi herkesi merakta bırakıyor. Umarım bu heyecanlı bekleyişin ardından beklentilerin üzerinde görüntüler ve müziklere sahip bir anime karşımıza çıkar.

Masayoshi Oishi’nin daha önce bulunduğu projeler

Oishi, OxT müzik biriminin bir parçası olarak Overlord (üç sezonun tümü), Hand Shakers Ace of Diamond , Ace of Diamond: Second Season , Prince of Stride: Alternative ve SSSS.Gridman gibi animelerin tema şarkılarını seslendirdi. Ayrıca solo olarak Monthly Girls ‘Nozaki-kun , Tada Never Falls in Love ve Cop Craft için tema şarkıları seslendirdi. Bunun yanı sıra Makura no Danshi ve A3 için tema şarkıları besteledi ve düzenledi. Yaklaşan bahar animesi Dragon Goes House-Hunting ve SSSS.Dynazenon‘un açılış tema şarkıları üzerinde çalışıyor.

Yaptığı işlerle ilgili daha ayrıntılı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

masayoshi

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts