Megalo Box 2 geliyor

Megalo Box, Japonca ismiyle Megaro Bokusu, 17 Şubat – 17 Ağustos 2018 tarihinde yayımlanan ve 2 ciltten oluşan bir mangadır. Chikara Sakuma tarafından yazılan seri, Kodansha’da yayımlanmıştır. Daha mangası yayımlanır yayımlanmaz ilgi çeken seri, yine 2018 yılının Nisan ayında anime dizisi halinde sevenlerine sunuldu. 13. bölümünün 29 Haziran 2018 çıkması itibariyle animenin sonlandığını bilsek de bugün bir yeni duyuru yapıldı.

Megalo Box 2 ne zaman?

TMS Entertainment, Megalo Box’ın uzun zamandır beklenen devam animesini duyurdu. Nisan 2021’de 2. kısmı ile döneceği bilinen anime için sevenleri çok heyecanlı. Kesin bir tarih henüz verilmese de yapımcıların yakın zamanda açıklaması bekleniyor. Ayrıca Megalo Box 2: Nomad ismiyle dönecek olan anime için şimdiden bir fragman paylaşıldı!

Megalo Box konusu

Çabalasa da bir yere gelememiş ve hayali olan boksörlüğe ulaşamamış olan Joe, yetenekli bir gençtir. Hırslı, becerikli biri olsa da adını duyuramayacağı mahalle maçlarına çıkmaktan dahasını yapamamıştır. Bir gün eline geçen fırsat ile ünü yakalamaya yaklaşmıştır. Megalonia Boks Turnuvası, Joe’nin canını dişine takarak katıldığı bir yarışma olacaktır fakat bu süreçte yenmesi gereken, turnuvanın geçen seneki şampiyonu Yuri de vardır.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts