Nanatsu no Taizai devam filmi geliyor

Nakaba Suzuki tarafından çizilen Nanatsu no Taizai (Seven Deadly Sins) bir Japon manga serisidir. 2012’nin Ekim ayından bu yana haftalık Shounen Magazine dergisinde yayımlanmaya başlayan seri, Japonya’da satış rekorları kırmıştı. Manga çıktıktan kısa bir süre sonra okuyanları sevindiren bir haber verildi ve animesinin çıkacağı duyuruldu. 5 Ekim 2014 tarihinde ise ilk bölümü yayımlandı. Animenin final sezonu, yani 4. sezonu Nanatsu no Taizai: Dragon’s Judgement, ilk bölümüyle 6 Ocak 2021’de izleyicilerle buluşmuştu.

Nanatsu no Taizai filmi ne zaman gelecek?

4. sezonun final sezonu olacağı haberiyle sevenlerini üzen Suzuki, bugün animenin bir devam filminin geleceği haberini verdi. Bu film serinin The Seven Deadly Sins: Cursed by Light’tan sonra 2. filmi olacak. Filmle ilgili bir bilgi verilmedi, ancak 2021 yılının yaz aylarında gelmesi bekleniyor.

Nanatsu no Taizai Konusu

Kibir, açgözlülük, şehvet, kıskançlık, oburluk, öfke ve tembellik olarak 7 ölümcül günahtan oluşan bir grup gencin ülkelerini korumaları gerekmektedir. Günah olarak adlandırdığımız şey aynı zamanda özel bir tür güçtür ve bir grup genç bu özel güçler sayesinde diğer insanlardan kat kat daha güçlüdürler.

Animenin final sezonunun fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts