One Punch Man 3. sezon ne zaman çıkıyor?

One Punch Man 3. sezon ne zaman çıkıyor? OPM 3. sezon ile ilgili tüm detaylar!

One Punch Man, çoğu animeseverin hoşuna giden ve eğlenceli bir anime. Çoğu animesever tarafından ilgi görmesiyle de oldukça popüler. Şu anda 2 sezonunu Netflix’ten izleyebileceğiniz animenin 3. sezonu ne zaman gelecek? OPM 3. sezon ile ilgili tüm detayları, siz değerli animeseverler için bu yazımızda topladık.

One Punch Man, Netflix’te de yayımlanan inanılmaz bir anime serisi. Japonya ve diğer ülkelerdeki seyirciler arasında büyük bir hayran kitlesine sahip olan şov, üçüncü sezon için hazır. Evet, animenin yapımcıları üçüncü sezonun geleceğini doğruladı.

Madhouse Stüdyo tarafından geliştirilen ve Shingo Natsume (Sezon 1) ve Chikara Sakurai (Sezon 2) tarafından yönetilen anime, sanatçı ONE tarafından aynı başlık altında uyarlandı.

Madhouse Stüdyo tarafından yaratılan animenin, ilk sezonu Ekim 2015’te TV Tokyo‘da ve ikinci sezonu da geçtiğimiz yıl nisan ve temmuz ayları boyunca haftalık olarak yayımlandı. Bu nedenle, üçüncü sezonun da bu yılın aynı zamanlarında piyasaya sürülmesi bekleniyordu.

Ancak bu yıl yaşanan ve sektörü oldukça etkileyen Koronavirüs salgını daha başlamayan çalışmaların ertelenmesine sebebiyet verdi. Bu erteleme ile birlikte serinin hayranlarını yeni sezonun ne zaman geleceğini gerçekten çok merak ediyor.

One Punch Man 3. sezon ne zaman?

Anime serisinin 3. sezonunun geleceği her ne kadar onaylansa da animenin tam olarak çıkış tarihi ile ilgili resmi bir tarih verilmedi. Normalde 2020 yılının Eylül aylarında yeni sezonun gelmesi bekleniyordu fakat öyle olmadı.

One Punch Man 3. sezon ne zaman geleceği ile ilgili kesin bir tarih yok, yani yeni sezonun ne zaman çıkacağı belli değil.

Fakat, animenin üçüncü sezonunun 2021 baharında veya 2021 yazının başında geleceği söyleniyor. Tabii ki bunlar resmi şeyler değil, tamamen söylentiler. Bizler, Anime Denince ekibi olarak OPM 3. sezon çıkış tarihi duyurulduğu an, sizlere bunu yeni bir içerik ile duyuracağız.

Yeni gelişmeler ve anime içerikleri için bizleri takipte kalın. Ayrıca bu yazı, Seyrederiz’in anime kategorisinin 1 Ocak 2021 tarihinde Denince’ye dahil olmasıyla birlikte siteye eklenen yazılardan biridir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts