Oregairu animesine yeni OVA geliyor

Oregairu, orijinal adıyla Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru (My Teen Romantic Comedy SNAFU), Wataru Watari tarafından 18 Mart 2011 – 19 Kasım 2019 yılları arasında toplam 17 cilt olarak yayımlanan bir light-novel serisidir. Daha sonra 4 Nisan-27 Haziran 2013 tarihleri arasında anime dizisi olarak ilk sezonu (Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru),  2 Nisan-25 Haziran 2015 tarihleri arasında ikinci sezonu (Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru Zoku), 10 Temmuz-25 Eylül 2020 tarihleri arasında ise üçüncü sezonu (Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru Kan) yayımlandı. Ek olarak 5pb tarafından PlayStation Vita ve PlayStation 4 için iki video oyunu yapıldı.

OVA bölüm ne zaman gelecek?

Geçtiğimiz gün 5pb, daha önceden çıkan video oyunu ve dizi için yeni bir OVA bölümünün geleceğini duyurmuştu. Daha fazla ayrıntı beklenirken oyunun ve OVA bölümünün ne zaman çıkacağı maalesef açıklanmadı.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Macigatteiru konusu

Ana karakterimiz Hachiman Hikigaya, sorunlu bir lise öğrencisidir. Geçmişte yaşadığı olaylar nedeniyle yaşadığı şeylere karşı çıkmamakta, tepkisiz kalmaktadır. Ve kimseyle arkadaşlık kurmamaktadır. Öğretmeni Shizuka Hiratsuka, Hachiman’ı doğru yola sokmak istemektedir ve bu nedenle onu ”Kamu Hizmeti Kulübüne” sokar. Bu kulüpte Hachiman, kendisi gibi sorunlu öğrenciler ile tanışır.

Animenin fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts