Princess Principal’ın 2. filmi geliyor

3Hz ve Actas tarafından üretilen seri, Temmuz-Eylül 2017 tarihleri arasında 12 bölümlük anime dizisi olarak yayımlandı. Dizi, Masaki Tachibana ve Ichiro Okouchi tarafından yönetildi. Karakter tasarımları Kouhaku Kuroboshi ve Yukie Akiya, müzikleri ise Yuki Kajiura tarafından yapıldı. Aynı zamanda Ağustos 2017’de Princess Principal: Game of Mission mobil oyunu 28 Aralık 2018’e kadar mevcuttu. Toplam 6 filmden oluşacak film serisi Crown Handler, bugün yani 11 Şubat 2021’de gösterime girdi.

Princess Principal

Princess Principal’ın 2. filmi ne zaman?

Bugün yayımlanan serinin ilk filminin çıkış tarihi normalde 10 Nisan 2020 olarak planlanmıştı ancak Covid-19 sebebiyle 11 Şubat 2021 tarihine ertelenmişti. Filmin yayımlanmasının ardından resmi web sitesi ve twitter hesabından 2. filmin sonbahar aylarında geleceği duyuruldu. Birinci filmin sonuna ise 2. filmin fragmanı yerleştirilmiş.

Princess Principal konusu

Albion Krallığı’nın Albion’u dünyadaki baskın güç yapmaya çalışırken krallığın içinde bulunduğu kötü durumu görmezden gelmesiyle ”Londra Devrimi” başladı. Bu devrimin sonucunda krallığın ortasına duvar çekildi ve krallık ikiye bölündü. Birkaç yıl sonra İngiliz Milletler Topluluğu krallığın prensesi Charlotte’la iş birliği yapmayı teklif eder ve prenses kendisinin kraliçe olması şartıyla casusluk yapmayı kabul eder.

Princess Principal serisinin 2. filminin fragmanına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Haberler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts