Sacrificial Princess and the King of Beasts anime uyarlaması geliyor

Yu Tomofuji tarafından yazılan ve çizilen Sacrificial Princess and the King of Beasts, ilk olarak 5 Kasım 2015 tarihinde Hakusensha’nın shoujo manga dergisi olan Hana to Yume‘de okuyucularla buluşmuştu. Kuzey Amerika’da Yen Press, Almanya’da ise Carlsen Verlag tarafından çevrilip yayımlanan manga serisi, 20 Ekim 2020‘de yayımlanan final bölümüyle manga dünyasına veda etti.

Toplam 15 ciltten oluşan manga serisinin severlerine geçtiğimiz gün sevindirici bir haber geldi. Manganın anime uyarlaması geliyor! Ancak maalesef animeyle ilgili detaylar, çıkış tarihi, seslendirmenler hakkında hiçbir bilgi paylaşılmadı. Yu Tomofuji haberin ardından bunu kutlamak için bir resim paylaştı:

Sacrificial Princess and the King of Beasts konusu

Haber ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Canavarların ve Şeytanların Kralı, düzenli olarak insan ırkından üstün olduğunu göstermek için kızları kurban olarak alır. 99. kurban için başkente getirilen Sariphi isimli kız, Canavar Kral’ın ilgisini çeker. Kral zamanla kıza aşık olur. Sariphi insan olmasına rağmen Kral kıza eşi olarak ölene kadar yanında kalması için izin verir. Sariphi, iblislerin ve canavarların kraliçesi olur.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts