Seven Knights oyunu animeye uyarlanıyor

15 Ekim 2015 tarihinde Netmarble tarafından çıkarılan Seven Knights, 60 milyon indirilmeye ulaşmış popüler bir mobil strateji oyunudur. Nintendo Switch, Android ve iOS uyumlu olan oyun hakkında yeni açıklamalar takipçilerini sevindirdi.

Netmarble‘ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaya göre Seven Knights animeye uyarlanıyor. Bu Nisan ayında çıkması beklenen animenin isminin Seven Knights Revolution -Heir of Heroes- olduğu açıklandı.

Anime, Seven Knights‘ın uzak geleceğini anlatan orijinal bir hikaye olacak ve Kazuya Ichikawa tarafından yönetilecektir. Cells At Work ile tanınan şirket Liden Films, animenin yapımcılığını üstleniyor. My Hero Academia‘da Kazuhisa Midoriya ve Pokémon‘da Goh‘u seslendirmesi ile tanınan Daiki Yamashita, Nemo karakterini seslendirecek. Warlords of Sigrdrifa‘da Claudia Bruford ve New Sakura Wars the Animation‘da Azami Mochizuki‘yi seslendirmesi ile tanınan Hibiku Yamamura ise Faria karakterini seslendirecek.

Anime için şimdiden bir fragman yayımlandı!:

Nemo karakterini seslendiren Daiki Yamashita‘nın söylediğine göre oyunda görülen tüm karakterler animede de yer alacak. Oyunu sevenlerin gönlünü şimdiden kazanan anime, büyük bir merakla bekleniyor. Oyunu bilmeyenlerin bile animeyi seveceği konusunda yapımcılar oldukça kendilerinden emin görünüyorlar.

Şimdilik bu kadar, sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts
Read More

Free! geri mi dönüyor?

Geçen senelerde yayımlanan 3. sezon finalinin hemen ardından duyurulan Free! filminin aslında 2020 yılının yaz aylarında ekranlarda yerini…