Seven Seas Entertainment, Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship’in lisansını aldığını duyurdu

Seven Seas Entertainment, Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship hayranlarını sevindirecek güzel bir haber yayımladı.

Seven Seas Entertainment, Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship‘in lisansını aldığını duyurdu.

Ryuto ve Shunichi Matsui tarafından bilim kurgu isekai light-novellarının manga uyarlaması yakında Seven Seas‘tan geliyor!

235 bölümden oluşan web novelinin Seven Seas tarafından mangaya dönüştürülecek olmasının hayranlarını sevindireceğinden eminim!

Reborn as a Space Mercenary: I Woke Up Piloting the Strongest Starship konusu

Akira’nın isimli bir öğrenci ve sınıfı sihirli bir şekilde başka bir dünyaya çağrılır. Tüm sınıfa insanüstü güçler verilir. Sınıftaki öğrencilerden biri gerçek bir kahraman olacak kadar şanslı olsa da, Akira sadece bir suikastçı olur. Ancak her şeye rağmen, suikastçı en güçlü rolü kapar! Kralın niyetleri hakkında şüpheler barındıran Akira, yeni keşfedilen gücünü, tacın sırlarını ve komplolarını ortaya çıkarmak için gölgelerin ustası olarak kullanır.

Şimdilik bu kadar, başka haberlerde görüşmek üzere. Takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts