Tensei Kenja no Isekai Life anime oluyor

Shinkou Shoto tarafından yazılan ve Huuka Kazabana tarafından çizilen Tensei Kenja no Isekai Life ilk olarak 2017 yılında karşımıza çıkmış bir light-novel serisidir. Bugün canlı yayınla yapılan GA Fes 2021 etkinliğinde isekai animelere bir yenisinin daha ekleneceği, serinin çıkış tarihi pek de uzak olmayan bir anime uyarlaması geleceği duyuruldu ve bir tanıtım videosu yayımlandı:

Şimdiye kadar 12 cildi çıkan light-novel’in animesinin ne zaman geleceği ise merak konusu. 2021 yılı içerisinde geleceği düşünülüyor olsa da anime hakkındaki detaylar gibi bu da belirsizliğini koruyor. Yakın bir zamanda daha fazla bilgi verilmesi bekleniyor.

Tensei Kenja no Isekai Life konusu

Sano Yuji isimli bir işçi, işini yaparken başka bir dünyadan çağırılır. Diğer dünyadaki mesleği ise maceracı olmasını zorlaştırıyordur. Amcak orada tanıştığı birkaç “slime” sayesinde istediğini başarır. Güç kazanır ve ikinci mesleği olan Sage’i elde eder.

Yuji, harika bir güce sahip olsa ve gittikçe bunu arttırsa da bunun farkında değildir. Tehlikeli biri olmaya başlıyordur.

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts