The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation out of Debt anime oluyor

GA Bunko‘nun 15. yıldönümü kutlamaları sırasında, anime severleri ve The Genius Prince hayranlarını mutlu edecek bir haber yayımlandı. Light-novel olan The Genius Prince’s Guide to Raising a Nation out of Debt‘in bir TV animesine dönüştürülmesi planlanıyor. Soma Saito‘nun baş karakter olan Prens Wein‘i seslendireceği animenin duyurusu Twitter paylaşımı ile yapılmış ve anime için bir adet internet sitesi (üstüne tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz) açılmıştır.

Bir dahi olmak zordur…

Bu küçük ve zayıf krallığın prensi tek bir şey için çabalıyor: ülkesini satmak ve boş zamanlarında sessiz bir hayat yaşamak! Ne yazık ki, karşılaşacağı en büyük engel kendi dehası. Her zamankinden daha büyük başarılar elde ettikçe halkı onu daha çok seviyor. Bu da yalnız kalma gibi hayallerini gerçekleştirmeyi daha da zorlaştırıyor.

Manganın yazarı Toru Toba sevincini şu sözlerle dile getirdi: “Başlangıçta sadece kafamda olan dünya, editörler ve illüstratörlerin yardımıyla kitap olarak yayınlandı. Sonunda animasyonun yolunda büyük aşama gidebildim! Bizi destekleyen herkese teşekkürler! Çok teşekkür ederim! Yazar ve bir izleyici olarak Wayne ve arkadaşlarının animede hareket etmesini sabırsızlıkla bekliyorum!”

Şimdilik bu kadar, bir sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts