Thunderbolt Fantasy 3. sezon fragmanı geldi

Thunderbolt Fantasy, Gen Urobuchi yazılan ve Tayvan iş birlikli bir Japon animesidir. Japon şirketleri Nitroplus, Good Smile Company ve Tayvanlı kukla yapım şirketi Pili International Multimedia‘nın çıkarttığı anime, her iki dilde de mevcuttur. 8 Temmuz 2016’da ilk sezonu, 2018’de ise 2. sezonu çıkmıştı. Uzun zamandır merakla beklenen 3. sezon için duyurular yapıldı.

Popüler seri için Yui Sakuma tarafından bir manga uyarlaması yapılmıştır. 21 Temmuz 2016‘da Kodansha’nın Weekly Morning dergisinde manga yayımlanmaya başlanmıştır. Dān Fěi karakterinin gözünden anlatılan ve Kairi Shimotsuki tarafından resmedilen ikinci bir uyarlama, 27 Eylül 2016′da Akita Shoten‘in Champion Cross dergisinde yayımlanmaya başlanmıştır. Lǐn Xuě Yā, Xíng Hài ve Shā Wú Shēng‘ın geçmişlerine odaklanan bir yan roman 7 Nisan 2017‘de yayınlanmıştır. Ayrıca seri için The Sword of Life and Death ve Bewitching Melody of the West isimlerinde iki live-aciton video yayımlanmıştır.

2020’de prömiyeri yapılacak 3. sezon, Covid-19 pandemisi yüzünden ertelenmişti. Şimdi ise, yeni sezonda gelecek 3 karakter açıklandı ve bir fragman paylaşıldı. Ayrıca yeni sezon prömiyerinin 3 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşeceği kesinleşti.

İşte gelecek olan 3 yeni karakter:

Hangunha

Ihyoubyou

Shoukunrin 

3. sezon fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Şimdilik bu kadar, sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts