Uta no Prince-sama 10. yıl özel etkinliği geliyor

Uta no Prince-sama ilk olarak 24 Haziran 2010’da PlayStation Portable’da piyasaya sunulan bir video oyunu serisidir. Gittikçe popülerleşen seri manga serilerine uyarlandı ve sonunda, 2011 yılında bir anime serisi çıktı. Devamında 3 filmi, 2019 yılında da 1 animasyon filmi daha çıkan seri, hala popülerliğini korumakta.

Uta no Prince-sama’nın onuncu yıl dönümü için 5 – 13 Haziran 2021 tarihleri arasında Tokyo’daki Ikebukuro Sunshine City’de “UTA PRI EXPO-10. Yıldönümü” başlıklı özel bir etkinliğin düzenlenmesine karar verildi.

Etkinlikte Keita Maruyama tarafından tasarlanan animenin geçmiş zamanınaa ait kostümler ve yeni müzik videoları görülebilecek. Ayrıca bu etkinlik için sınırlı sayıda çıkan ürünler olacak. Etkinliğin bilet fiyatı 1.500 yen (105₺) olup katılımcıların mekanda iki saate kadar kalmasına izin verilecek.

Ek olarak Sunshine City tarafından bir uygulama da sunuldu. Covid-19 önlemleri kapsamında kapalı olan sergiler için sanal bir sergi uygulaması çıkarıldı. Etkinleri desteklemek için çıkarılan bu sanal sergi uygulaması çok ilgi gördü!

Etkinliğin duyurusu Twitter hesabından yapıldı:

Şimdilik bu kadar. Bir sonraki haberde görüşmek üzere, takipte kalın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts