Vlad Love 14 Şubat’ta geliyor

Vlad Love, Japonca adıyla Buradorabu, Mamoru Oshii tarafından yazılan, Drive tarafından çizilen ve Ichigo Animation tarafından yapılan bir anime serisidir. Mamoru Oshii ve Junji Nishimura tarafından yönetilen anime, ilk olarak Ekim 2020‘de tanıtılmıştı. Fakat Covid-19 pandemisinin etkisi yüzünden çıkış tarihi ertelenmişti. Şimdi ise animenin 14 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacağı kesinleşti!

Anime, liseli bir kız ve vampir bir kızı konu alıyor. Animede erkek karakterin bulunmadığı söylentileri büyük ilgi çekmiş durumda. Komedi türündeki bu anime için şimdiden birçok kişi meraklanıyor.

Nisan 2020’den sonra yaz aylarına, sonra Ekim 2020 tarihine sonunda da 14 Şubat 2021’e ertelenen anime için sosyal medyada ‘sevgililer günü için bir hediye’ deniyor. Anime, Covid-19’dan etkilenen birçok animeden biri oldu.

Animenin yazarı Mamoru Oshii, 8 Ağustos 1951 yılında doğmuştur ve 26 yaşından beri aktif yazarlık yapmaktadır. Palme d’Or ve Golden Lion gibi ödüller kazanmış bir yazar olan Oshii, genel olarak felsefe odaklı yazıları ile dikkat çekmiştir. Manga, roman ve senaryo gibi çeşitli türlerde yazmıştır. Yazdıkları oldukça sevildiği ve başarı yakaladığı için yakında çıkacak olan Vlad Love büyük bir merakla bekleniyor.

Şimdilik bu kadar, sonraki haberlerde görüşmek üzere!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts